Stavíme pro budoucnost
Kariéra

Pracovník technické skupiny

Pro závod: Otrokovice
PSG a.s.

PSG

Náplň práce:

Příprava podkladů pro cenovou nabídku zakázek

Tvorba časových a objemových plánů a harmonogramů výroby v rámci předvýrobní i výrobní přípravy staveb.

Zpracování a vyhodnocování podkladů pro sestavení plánů stavební výroby

Komunikace s dodavateli a samotnou výrobou, průběžná kontrola kvality a termínů dodavatelů, řešení případných technických problémů v průběhu realizace stavebních zakázek

Zpracování technologických postupů

Sledování průběhu realizace stavebního díla

Technická podpora realizace stavby

Nástup ihned

Nabízíme:

Jednosměnný úvazek na hlavní pracovní poměr

Zajímavé finanční ohodnocení

Požadujeme:

SŠ vzdělání ve stavebním oboru

Znalost práce v programu Auto Cad, Office

Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Řidičský průkaz skupiny B

Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a pečlivost

Naše benefity:

Roční odměny

Stravenkový paušál

25 dní dovolené

Příspěvek na penzijní připojištění

Firemní akce

Kontaktní formulář

Kontakt

Jana Dvorníková

Personalista

Pokud máte o pozici zájem nebo se chcete na něco zeptat, ozvěte se mi na některý z kontaktů.

Kde budete pracovat

4 důvody, proč pracovat PSG

PSG

Podporujeme
váš volný čas

Uvědomujeme si, že volný čas je pro vás důležitý. Proto pro vás máme nejen 25 dní dovolené, ale dvakrát ročně vám pošleme příspěvek na volnočasové aktivity a sport (až 10 000 Kč za rok). Na THP pozicích je samozřejmostí pružná pracovní doba.

PSG

Stmelujeme
partu a děláme
dobré skutky

Několikrát do roka pro vás připravujeme různé firemní akce, kde stmelujeme partu pevněji než v kuchyňce u kávovaru. Pořádáme grilovačku, firemní snídaně, Den s PSG pro zaměstnance a jejich rodiny, vánoční večírek… A pravidelně chodíme společně darovat krev!

PSG

Rozvíjíme vaše
schopnosti

Umíme mezi našimi zaměstnanci rozpoznat talenty, které dále rozvíjíme a motivujeme. Kdo ví, třeba i vás zařadíme do programu „Rozvoj talentů PSG“. Kromě toho u vybraných pozic nabízíme různé odborné a soft skills kurzy a příspěvky na jazykové kurzy.

PSG

Máme rádi
aktivní život

Sport a pohyb je v naší DNA. Cyklisté se každoročně těší na firemní cyklovýlet, fotbalový tým z PSG zase vyhlíží pravidelný turnaj stavařských firem PERI Cup. Jako významná společnost chceme jít příkladem, a proto sponzorujeme různé profesionální sportovní kluby.